Sprzedaż samochodów

Sprzedaż samochodów

Sprzedaż samochodów nowych oraz używanych

Od 2010r. zajmujemy się sprzedaża samochodów nowych oraz używanych.

Samochody poszukujemy na rynkach europejskich jak również amerykańskich oraz polskim. Jesteśmy w stanie znaleźć każdy samochód bez względu na rocznik, markę czy model pojazdu. Bardzo często natomiast wiąże się to z wydłużonym czasem poszukiwania ponieważ wychodzimy z założenia iż dla naszego klienta sprowadzimy tylko i wyłącznie samochód którym sami mogli byśmy jeździc tzn. samochód sprawdzony dogodnie wyposażony z pewną historią serwisową.

Każdy z naszych klientów chcący poświecić nam prawo do znalezienia mu nowego samochodu ma być z niego zadowolony ma użytkować samochód z przyjemnością. Kochamy samochody maja nam służyć a nie przystwarzać problemów mamy czerpać radość oraz satysfakcję z jazdy nimi.

Jeśli natomiast nie uda nam się znaleźć odpowiedniego egzemplarza nalegamy na przyjazd do naszego serwisu samochodem przed zakupem w celu kompleksowego sprawdzenia pojazdu. Bardzo często zdaża się iż klienci działaja pod wpływem chwili i ładnego wyglądu samochodu a jak sami znamy rynek nie wszystko wygląda tak pieknie jak to sprzedawcy opisują dlatego często na przed zakupowym przeglądzie pojazdu udaje nam się wychwycić wady ukryte czy mogące przysporzyc o ból głowy zatuszowane uszkodzenia czy naprawy nie zgodne z zaleceniami producentów pojazdu.

Pośredniczymy również w zakupie nowych samochodów marki TOYOTA oraz LEXUS dzieki czemu nasi klienci są traktowani priorytetowo w salonach dealerskich oraz otrzymują znaczące rabaty cenowe czy dodatkowe pakiety promocyjne przy zakupie nowego samochodu.

Zapraszamy do kontaktu