Kompleksowa obsługa flot

Kompleksowa obsługa flot

Aby jak najlepiej zaspokajać obecne i przyszłe potrzeby Klientów, dokładnie analizujemy i dostosowujemy się do najnowszych trendów rynkowych.

Nasze usługi cechuje duża elastyczność na Państwa potrzeby, szybkość działania oraz szeroki wachlarz możliwości. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Z dużą starannością weryfikujemy wszystkie informacje i uwagi tak, aby przygotować ofertę i rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb. Zatrudniamy tylko profesjonalistów i specjalistów w swojej dziedzinie, którzy na co dzień pomagają użytkownikom samochodów w trudnych sytuacjach, począwszy od skomplikowanych napraw mechanicznych, poprzez kompleksową obsługę w zakresie serwisu ogumienia, napraw powypadkowych, serwisu szyb, przeglądów rejestracyjnych, a kończąc na pomocy drogowej i samochodzie zastępczym.

Swoim Klientom gwarantujemy także bieżącą kontrolę stanu floty. W danym samochodzie zostanie wykonana tylko i wyłącznie usługa ustalona wcześniej z administratorem, a wszystkie dodatkowe uwagi wynikające z naprawy zostaną ustalone z Klientem.